Bütün Diş Macunları aynı değildir

Pronamel benzersiz bir formülasyona sahiptir. Diş minemizi sağlıklı ve daha güçlü tutmak ve her gün tüketilen asitlerin etkilerine karşı daha iyi korumak için özel olarak tasarlandı.

Asit Aşındırması konusunda en iyisi her gün korumadır

Günlük beslenmemizdeki asitler, diş için gerekli mineralleri n kaybedilmesini ve diş minesi yüzeyinin aşınmasını kolaylaştırarak dişleri zayıflatabilir.

Diş minesi bir kez aşındığında, bunun asla geri dönüşü yoktur.

Pronamel ile dişlerimizi her fırçaladığımızda mineraller, zayıflamış diş minesini aktif olarak yeniden güçlendirerek ve yeniden sertleştirerek diş minesi yüzeyinin derinine nüfuz eder

Asit Aşındırması veya Asit Erozyonuna karşı diş hekimlerinin 1 numaralı tavsiyesi

Diş Hekimleri Pronamel’i tavsiye ediyor. Pronamel diş macunu ve ağız çalkalama suyu, zayıflamış diş minesini aktif olarak güçlendiren optimize edilmiş benzersiz florür formülasyonlarına sahiptir. Pronamel diş macunu ayrıca, diş minesinin daha fazla incelmesinin önlenmesine yardımcı olur. Diş macunu, ağız çalkalama suyu ve diş fırçası ürünlerinden her biri Asit Aşındırması riski altındaki insanlar için özel olarak tasarlandı Pronamel diş macunu portföyü bir diş macunundan beklediğiniz tüm faydaları sağlar.

Aşağıdaki konularda yardımcı olması için günde iki kere kullanın:

  1. Asit Aşınmasının etkilerinden koruma
  2. Diş çürümesine karşı koruma
  3. Sağlıklı diş ve dişetlerini koruma
  4. Ağızda temizlik ve ferahlık sağlama

Pronamel diş macunu ayrıca hassas dişleri olanlar için de uygundur Çocuklar için Pronamel, çocukların hassas dişlerini diş çürümesine ve Asit Aşındırmasına karşı korumaya yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır.

 

Right-Hand-Graphic.jpg

Diş Hekimleri, Asit Aşındırmasının etkilerine karşı koruma için Pronamel’i tavsiye ediyor

Diş hekiminiz, diş çürüklerinin önlenmesi ve diş etlerinin bakımı konusunda size yardımcı olmanın yanı sıra Asit Aşındırması riski altında olup olmadığınızı söyleyebilir ve size basit tavsiyelerde bulunabilir. Örneğin: Gün boyunca ne sıklıkta asitli yiyecek ve içecek tükettiğinizi düşünün; besinlerin dişinizle temas ettiği süreyi en aza indirin; asitli yiyecekleri ve içecekleri ağzınızda uzun süre gezdirmekten ve tutmaktan kaçının. Asit Aşındırması riski altındaysanız, diş hekiminiz asitli yiyecek ve içecek tükettikten sonra bir süre beklemenizi ve ardından dişlerinizi yumuşak  bir fırçayla ve düşük aşındırıcılığı olan florürlü diş macunu ile fırçalamanızı tavsiye edebilir. Asit Aşındırması riskinizi azaltmak için diş hekiminizin tavsiyesine başvurun. 

Product-Shot.jpg